Грузія попередила, що Росія спробує підірвати Україну зсередини

На думку грузинського віце-прем'єра Георгія Барамідзе, Росія намагатиметься "підірвати" Україну зсередини.

У Грузії впевнені, що Росія не піде на військовий конфлікт з Україною, але зробить все, щоб там під час виборчої кампанії запанував політичний хаос.

"Якщо Росії не вдалося розібратися з Грузією (мається на увазі конфлікт в Південній Осетії в 2008 році – прим. ред.), то що вже говорити про більш сильну Україну. Вас так просто не здолати", - зазначив віце-прем'єр Грузії, міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Георгій Барамідзе.

Тому, на його переконання, в Росії використають найвитонченіший варіант впливу – спробують "підірвати державу вашими же силами".

"Створити контрольований хаос, атмосферу ненависті, підтримати всіх, хто йде один на одного, розжарювати атмосферу – ось їх зброя. Росія підтримає всіх, хто піде на ескалацію ситуації, всіх, хто підливає масло у вогонь", - пояснив Барамідзе.

"Росії потрібен хаос, щоб вони сказали Заходу: "Ось бачите, ми мали рацію - Україна не здатна самостійно жити, віддайте її нам, під нами вона нормально жила і спокійно житиме далі. Ви їх не розумієте, вони ж не європейці, це наші брати, а не ваші, і ми з ними розберемося", - такими бачить мотиви Москви грузинський посадовець.

Барамідзе додав, що Україна – ключ до Східної Європи. "Якщо ви не вистоїте, то у Росії з'явиться карт-бланш, вона доб'ється домінування на цьому просторі. Україна і Грузія важливі для Росії своїм стратегічним розташуванням", - наголосив він.

Читайте також:

Росія може задіяти морських піхотинців для провокацій в Криму

Порошенко присвятить тиждень Білорусі та Росії

Ющенко офіційно дав старт чесним виборам

Комітет виборців України: вибори президента стануть війною компромату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: