Кашпіровський оголосив війну українським цілителям

"Телетерапевт" Анатолій Кашпіровський закликав Віктора Януковича оголосити знахарів і цілителів в Україні поза законом.

Знаменитий психотерапевт і гіпнотизер Анатолій Кашпіровський відправив листа президенту України Віктору Януковичу, в якому висловив обурення з приводу закону, що дозволяє народну і нетрадиційну медицину.

У своєму посланні Кашпіровський закликав президента скасувати "народну медицину", анулювавши закон про діяльність цілителів.

"Страшно подумати, що зі схвалення Верховної ради здоров'я населення Україна тепер буде на законній підставі довірено далеким від медицини і малоосвіченим в своїй більшості людям з їхніми примітивними теоріями, які дурманять народ, і псевдонауковими поглядами", - зазначив Кашпіровський, цитує "Комсомольська правда в Україні".

"Телевізійний" психотерапевт нагадав, що наплив народних цілителів припав на початок 1990-х років. На його думку, Україну тоді охопила справжня "епідемія" шаманів, чаклунів та екстрасенсів. А в Києві працював "цілий синдикат зі штампування контактерів і ворожбитів", який організовував їхні гастролі по всьому колишньому Союзу, влаштовуючи сеанси торгівлі амулетами і "зарядженими" предметами.

"Маразм докотився до того, що людям як "лікаря" одного разу представили облізлого кота, через якого якийсь "цілитель" із зовнішністю кримінальника" черпав "лікувальну" енергію "з Космосу в обхід законів природи", - стверджує Кашпіровський.

Нагадаємо, законом "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення дозвільних процедур", ухваленим Верховною радою і підписаним президентом, дозволяється народна медицина, але забороняється масове цілительство. Знахарам тепер для практики в Україні необхідно отримати статус приватного підприємця і особливий платний дозвіл в місцевих органах влади.

Читайте також:

У Карпатах поховали останнього мольфара, убитого божевільним фанатиком

Янукович дозволив народну медицину, крім масового цілительства

Кримські цілителі лікують від імпотенції матюками і травою "пое...нь"

Європа оголосила нетрадиційну медицину незаконною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: