Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київські райради остаточно ліквідували

95 депутатів КМДА проголосували за ліквідацію районних рад. У голосуванні брали участь усі фракції.

Київська міська адміністрація прийняла рішення про ліквідацію районних рад 31 жовтня.

За відповідний документ на засіданні у четвер проголосували 95 депутатів. У голосуванні брали участь усі фракції, зокрема фракція БЮТ і Блоку Кличка. Згідно з текстом документу, 31 жовтня шляхом ліквідації припиняють свою роботу райради.

Також припиняються повноваження депутатів райрад та ліквідовуються районні державні адміністрації.

Крім того, у документі зазначається, що Київрада у 10-денний термін з дня набрання чинності цим рішенням має утворити ліквідаційні комісії райрад.

Водночас КМДА повинна вжити заходів щодо забезпечення функціонування райдержадміністрацій на базі РДА.

Київська міськдержадміністрація протягом місяця з дня набрання чинності цим рішенням повинна подати на розгляд Київради пропозиції щодо прийняття у власність територіальної громади нерухомого, рухомого майна, коштів, підприємств, організацій, тощо від райрад та їхніх органів.

Як повідомлялося, 7 вересня Верховна рада дозволила Київраді створювати та ліквідувати райради в Києві. Відповідно до закону, райради можуть бути створені за рішенням територіальної громади Києва, прийнятим шляхом проведення місцевого референдуму, або за рішенням Київради.

У разі створення райради в Києві на посаду голови рай адміністрації президентом призначається особа, обрана головою створеної райради. У разі нестворення райрад, голова райадміністрації призначається та звільняється з посади президентом відповідно до Конституції.

Нагадаємо, 8 вересня президент Віктор Янукович схвалив надання Київській міській раді права на створення (нестворення) районних рад у Києві.

Читайте також:

Янукович дозволив Київраді створювати та ліквідувати райради в Києві

ВР дозволила ліквідувати районні ради у Києві

Попов закликав ліквідувати райради в Києві до виборів

Відео Київські райради остаточно ліквідували

Залиште свій коментар

Вибір редакції