Клінтон попросить Януковича звільнити Хорошковського й Могильова

Також Клінтон закличе українських міністрів не розпалювати суперечок щодо української ідентичності, мови та культури.

Американський аналітик із Центру Дж. Маршала Девід Крамер прогнозує, що державний секретар США Гілларі Клінтон попросить президента Віктора Януковича звільнити керівників силових структур держави.

За словами американського експерта в першу чергу мова йтиме про голову СБУ Валерія Хорошковського та міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова. Це спричинено їхнім тиском на журналістів та пригніченням свободи слова в державі.

Окрім того Крамер прогнозує, що Клінтон закличе українських міністрів не розпалювати суперечок щодо української ідентичності, мови та культури.

Як відомо, Гілларі Клінтон прибула в ніч на 2 липня з візитом до України. Вона має обговорити з президентом Віктором Януковичем та іншими офіційними особами розвиток двосторонніх відносин.

На порядку денному також українська ініціатива щодо відмови від запасів високозбагаченого урану. Кілька місяців тому Віктор Янукович оприлюднив цю ідею на міжнародному саміті з питань ядерної безпеки.

Також відомо, що у Києві держсекретар США зустрінеться з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і з керівниками ЗМІ, представниками громадянського суспільства, а також виступить у Київському політехнічному університеті.

Читайте також:

Гілларі Клінтон прибула в Україну

Гілларі Клінтон проведе переговори у Києві

"Російські шпигуни" у США полювали на Гіларі Клінтон

У Києві Клінтон зустрінеться з Тимошенко і виступить в КПІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: