Коли Литвину важко, він ходить у касці з написом "Не ссы, прорвемся"

Напередодні ювілею Литвин показав журналістам свою дачу в Конча-Заспі і розповів, які подарунки він отримує від близьких людей.

Спікеру Верховної ради Володимиру Литвину син подарував каску з написом "Не ссы, прорвемся". Про це глава парламенту розповів виданню "Комсомольская правда в Украине".

Кореспондент відвідав спікера на його дачі в Конча-Заспі напередодні 55-річчя.

Напередодні Великодня хазяйка пече паски в оточенні близько сотні жаб. М'які іграшки, фарфорові статуетки, глиняні фігурки зелених земноводних розкладені всюди, пише видання.

"Це діти дарують. Вони нас часто балують. Ось подарували мені конячку. У мене схожа в дитинстві була", – сказав Литвин і дістав дерев'яну палицю з кінською головою.

"А цю каску мені Ванька привіз, - розповів він про каску з написом "Не ссы, прорвемся". - Я як побачив, говорю: Ваня, купи мені штук п'ять таких - дарувати буду. Але їх швидко розібрали. Не одному мені сподобалося". Син Іван, який вирішив у вихідний день відвідати батьків, посміхається осторонь.

"Для роботи корисна річ?" – запитав у Литвина журналіст.

"Так, надіваю, коли важко", - відповів глава Верховної ради.

Як відомо, 28 квітня Литвину виповнюється 55 років. До ювілею президент Віктор Янукович нагородив спікера орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Як сказано у відповідному указі президента, Литвина нагороджено "за видатні особисті заслуги в галузі державного будівництва, багаторічну плідну законотворчу та громадсько-політичну діяльність".

Читайте також:

За рік Володимир Литвин заробив майже мільйон

Литвин: ми залюбили свій народ до втрати свідомості

Литвин пообіцяв віддати серце і душу, щоб зліпити з Ради працездатний орган

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: