Кравчук вважає, що нових майданів найближчим часом не буде

Леонід Кравчук вважає, що найближчим часом Майдан не повториться, оськільки серед нинішніх політиків немає лідера, якому люди довіряють.

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук вважає, що Майдан в Україні може повторитися, якщо знайдеться людина, якій би повірили, і за якою пішли б люди.

"І зараз люди готові до протесту, але Майдан міг би повторитися в одному випадку - якби знайшлася людина, якій би люди повірили. Зараз такої людини немає", - сказав він в ході прес-конференції в четвер в Києві.

Кравчук підкреслив, що людей, які йшли за лідерами під час помаранчевої революції 2004 роки, зрадили.

"Нинішнє покоління не зможе серйозно змінити Україну не тому що воно не хоче, воно не здатне - немає відповідних знань, немає відповідної філософії, немає відповідної відповідальності", - вважає екс-президент.

Кравчук підкреслив, що про якісь зміни можна буде говорити років через 15, коли представники нинішнього покоління стануть сорокарічними.

За його словами, не "можна перескочити через себе, стати зовсім іншими".

"Нинішнє покоління, нинішня влада, нинішні управлінці не здатні (до змін), вони усі діють часто тоталітарними методами", - пояснив політик.

Кравчук відмітив, що представникам влади сьогодні не потрібна опозиція, оскільки вона, на їх думку, заважає їм.

У той же час він підкреслив, що демократичним змінам, які все-таки відбуваються в Україні, немає зворотного шляху. "Візьміть будь-яку сферу і ви побачите зародки демократії", - сказав Кравчук, пояснивши, що молоде покоління не дозволить зійти з цього курсу.

"Я щасливий, що я живу в цей час", - резюмував перший президент України.

Як повідомлялося, Кравчук вважає, що Віктор Янукович є першим керівником України, який серйозно взявся за здійснення реформ не звертаючи увагу на свій рейтинг.

Читайте також:

Кравчук вважає недемократичним рішення про арешт Тимошенко

Кравчук запевняє, що усі закони в Раді продаються і купуються

Кравчук: екс-президенти у нас поза законом і не отримують пенсій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: