Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лозінського засудили до п'ятнадцяти років ув'язнення

Віктора Лозінського засудили до 15 років ув'язнення, його спільників - екс-прокурора та екс-міліціонера - до 9 та 5 років відповідно.

Дніпровський райсуд Києва оголосив вирок екс-депутату Віктору Лозінському. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Крім того, вирок оголошено колишньому прокурору Євгену Горбенку – 9 років, екс-начальнику райвідділу міліції Голованівського району Михайлу Ковальському – 5 років.

Єгер Василь Перепелиця теж визнаний судом винним у незаконному придбанні зброї, а також в приховуванні особливо тяжкого злочину. За це суд засудив його до позбавлення волі на 4 роки.

Колишній прокурор Горбенко визнаний судом винним за зловживання службовим становищем, дачу неправдивих свідчень. Суд також постановив конфіскувати його майно.

Екс-начальник райвідділу міліції Ковальський визнаний винним у дачі завідомо неправдивих показань і службовій підробці. Суд постановив позбавити його спеціального звання.

Вирок зачитували 4, 5 години.

Адвокат Віктор Грицюк заявив журналістам, що вирок суду буде оскаржено в апеляційному порядку. Вирок може бути оскаржений протягом 15 днів.

До речі, пом'якшувальною обставиною для екс-депутата став тільки той факт, що на його утриманні знаходяться двоє неповнолітніх дітей.

Як відомо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь у Кіровоградській області внаслідок зіткнення з Лозінським та його друзями загинув місцевий житель Валерій Олійник.

За даними ГПУ, вбивство було скоєно з особливою жорстокістю: вже пораненого з вогнепальної зброї селянина Лозінський добивав бампером машини.

На суді у п'ятницю, 1 квітня, Лозінський заявив, що ніякого вбивства взагалі не було, а голованівський селянин нібито помер від передозування наркотиків. Свою жертву він називає "смердючим чортом".

Читайте також:

Поплічник Лозінського взяв провину за вбивство на себе

Складено список найбезглуздіших "перлів" Лозінського

Адвокат: Лозінський зробив героїчний вчинок

Прокурор: вбиваючи, Лозінський самостверджувався

ВідеоЗа ґрати на 15 років

Залиште свій коментар

Вибір редакції