Луценко назвав Могильова "мокрожо…м п..цем"

У перерві судового засідання Луценко хотів прокоментувати дії МВС в Одесі. Проте охоронці не дали йому завершити виступ.

Охорона Печерського суду наказала журналістам вийти із зали судового засідання над екс-міністром Юрієм Луценком, коли той обізвав очільника МВС Анатолія Могильова.

Як повідомляється, у перерві Луценко хотів прокоментувати дії МВС в Одесі. Проте охоронці не дали йому завершити виступ.

"Я намагався не коментувати ситуацію в Одесі, оскільки репутація МВС - на волосині. Але після того, як мене ще й роблять крайнім за два трупи бійців, я можу на це сказати лише одне: в Одесі людей, які не вміють працювати, називають п…цами, а того, хто шукає крайніх – мокрожо…ими п…цами. Це і є Могильов", - зазначив Луценко.

Після цих слів всім присутнім наказали вийти із зали.

Луценко через представників прес-служби передав журналістам документи, які підтверджують, що щороку в Україні проводилось не менше п’яти антитерористичних навчань, зокрема і в Одесі.

У суді було оголошено перерву, аби свідок, екс-заступник Луценка Валерій Мельник зміг підготуватись до допиту.

Нагадаємо, раніше Могильов звинуватив своїх "помаранчевих" попередників у одеській бійні: за його словами, для штурму "по крихтах" збирали необхідне для спецоперації озброєння.

Читайте також:

Могильов заявив, що опозиція збирає на мітинги колишніх зеків

УНА-УНСО пікетувала МВС і вимагала відставки Могильова

Могильов просить 3 мільярди щороку на реформу міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: