Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львівська влада вивісила білборди "Комунізм = Нацизм"

У мерії зазначили, що львів’яни однаково постраждали як від нацистського, так і комуністичного режимів під час Другої світової війни.

У Львові 22 червня в рамках Дня вшанування пам'яті жертв нацистського та комуністичного режимів в Україні з’явилась нова соціальна реклама – білборди "Комунізм = Нацизм". Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

"Червень 1941 – 70 років тому – був трагічним для Львова. Адже львів’яни однаково постраждали як від нацистського, так і комуністичного режимів під час Другої світової війни", - відзначив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

"Було винищено значна частина населення міста. В’язниці і концтабори однаково використовувалися НКВС та Гестапо. Це однакові за своїми злочинними діями сили. Тому ми вшановуємо пам’ять людей, які безневинно загинули в цей час від їх рук", - додав він.

На білборді розміщено дві фотографії: жертв комуністичного та нацистського режиму. Зокрема, на соціальній рекламі проілюстровано страту людей 30 червня 1941 року в Тюрмі на Лонцького та розстріл в березні 1942 року позаду Львівського Національного Академічного театру опери та балету.

Як відомо, 22 червня у Львові заплановано ряд поминальних заходів, присвячених річниці початку Великої вітчизняної війни.

Зокрема, комуністи України і Росії запланували сьогодні проведення у Львові спільної акції. Також у столиці Галичини свої акції вирішили провести організації "Євреї проти антисемітизму" і "Євреї проти Гурвіца".

Львівська влада закликала усі політичні сили утриматись від проведення масових акцій для недопущення сутичок.

Читайте також:

Львів вшанував жертв комуністичного режиму: обійшлось без провокацій

Львів посилено патрулює міліція, побоючись провокацій

Львів заборонив масові акції на 22 червня

Залиште свій коментар

Вибір редакції