Львівська влада вивісила білборди "Комунізм = Нацизм"

У мерії зазначили, що львів’яни однаково постраждали як від нацистського, так і комуністичного режимів під час Другої світової війни.

У Львові 22 червня в рамках Дня вшанування пам'яті жертв нацистського та комуністичного режимів в Україні з’явилась нова соціальна реклама – білборди "Комунізм = Нацизм". Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

"Червень 1941 – 70 років тому – був трагічним для Львова. Адже львів’яни однаково постраждали як від нацистського, так і комуністичного режимів під час Другої світової війни", - відзначив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

"Було винищено значна частина населення міста. В’язниці і концтабори однаково використовувалися НКВС та Гестапо. Це однакові за своїми злочинними діями сили. Тому ми вшановуємо пам’ять людей, які безневинно загинули в цей час від їх рук", - додав він.

На білборді розміщено дві фотографії: жертв комуністичного та нацистського режиму. Зокрема, на соціальній рекламі проілюстровано страту людей 30 червня 1941 року в Тюрмі на Лонцького та розстріл в березні 1942 року позаду Львівського Національного Академічного театру опери та балету.

Як відомо, 22 червня у Львові заплановано ряд поминальних заходів, присвячених річниці початку Великої вітчизняної війни.

Зокрема, комуністи України і Росії запланували сьогодні проведення у Львові спільної акції. Також у столиці Галичини свої акції вирішили провести організації "Євреї проти антисемітизму" і "Євреї проти Гурвіца".

Львівська влада закликала усі політичні сили утриматись від проведення масових акцій для недопущення сутичок.

Читайте також:

Львів вшанував жертв комуністичного режиму: обійшлось без провокацій

Львів посилено патрулює міліція, побоючись провокацій

Львів заборонив масові акції на 22 червня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: