Македонія тимчасово ввела безвізовий режим для українців

До 31 жовтня 2011 року громадянам України не потрібна віза для в'їзду до Республіки Македонія у разі перебування до 90 днів протягом 180 днів.

Республіка Македонія запровадила з 10 травня по 31 жовтня 2011 року безвізовий режим короткострокових поїздок для громадян України.

Про це повідомив на брифінгу речник МЗС України Олександр Дикусаров.

"Таким чином, до 31 жовтня 2011 року громадянам України не потрібна віза для в'їзду до Республіки Македонія у разі перебування до 90 днів протягом 180 днів, за наявності дійсного паспорту громадянина України для виїзду за кордон", - сказав Дикусаров.

Водночас, він звернув увагу на те, що македонське законодавство містить вимогу щодо наявності в іноземців, які в'їжджають до Республіки Македонія, полісу медичного страхування та необхідної для перебування в країні грошової суми з розрахунку 50 євро на день.

Громадяни України, які здійснюють поїздку до Македонії наземним транспортом, мають потурбуватися про оформлення дво- або багаторазових віз для транзитного перетину території Румунії, Болгарії або інших держав.

За даними Державної прикордонної служби України, в 2010 році за кордон виїжджало 17,2 українців. Однак ці дані відображають практично всі випадки перетину кордону (за винятком службових поїздок).

Читайте також:

Країни Шенгенської зони подвоїли для українців вартість віз

США спростили візовий режим для українців

Чехія змінила правила видачі віз українцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: