Медики не радять віддавати дитину до школи у 6 років

Медичні дослідження доводять - шестирічки у школі втрачають у вазі, в них падає рівень гемоглобіну в крові, погіршується нервово-психічний стан.

За законом, після того, як дітей почали віддавати до школи у 6 років, в кожному першому класі має бути спальня та ігрова кімната. Оскільки на практиці втілити це практично нереально, фахівці бояться, що діти будуть важко переносити навчання.

Обов'язку садити за парту шестирічок поки що не існує. Однак держава і батьки наполегливо омолодшують шкільну освіту.

Йти до школи в 6 років тепер майже необхідність, адже тримати в 15 тисячах дитсадків дітей до 7 років державі невигідно. Школяр для бюджета обходиться дешевше, ніж вихованець дитсадка. Водночас перебудова свідомості дитини від гри до навчання відбувається в 7 років, а то й пізніше.

Батьки ж здебільшого плутають інтелектуальну, фізичну і психологічну готовність до школи. Навіть якщо дитину навчили читати і писати коротенькі диктанти, вона може бути не готова робити власні висновки, міркувати і концентруватися на уроках. Тому психологи радять зачекати.

Медичні дослідження також доводять - шестирічки у школі втрачають у вазі, в них падає рівень гемоглобіну в крові, погіршується нервово-психічний стан. Міністерство освіти намагається зробити освіту шестирічок комфортнішою: батькам гарантують уроки по 35 хвилин, ігрову форму занять, великі перерви. Та навіть ігрові і спальні кімнати. Але знайти в Україні школи, де за правилами можуть вчитися шестирічки, виявилося вкрай важко.

Читайте також:

В українських школах започаткують уроки тверезості

На Луганщині замість української школи зроблять фітнес-центр

Роман про Голодомор викинули зі шкільної програми

У дніпропетровській школі катували щурів, щоб відучити учнів від чіпсів

Відео11 років радості чи 11 років страждання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: