Міліція про вбивство київського судді: такого маскараду ми ще не бачили

Люди, які вбили суддю Шевченківського райсуду Києва, ретельно готувалися до скоєння цього злочину і навіть "влаштували маскарад" з інвалідними візками.

Міліція заявляє, що вбивці судді Шевченківського районного суду Сергія Зубкова організували цілий маскарад для здійснення злочину, використавши для цього навіть інвалідний візок.

Таким чином на місці вбивства досить слідів, щоб знайти злочинців, пише ЛІГАБізнесІнформ, посилаючись на слова заступника Міністра внутрішніх справ Василя Фаринника.

Зокрема Фаринник зазначив: "Звичайно, буде роботи багато, але ми вважаємо, що дуже багато слідів, які злочинці залишили на місці злочину, нам вдалося знайти, і їх буде достатньо, щоб знайти конкретних людей, які це вчинили".

Фаринник зазначив, що злочинці, які скоїли цей злочин, ретельно до нього готувалися. "Такого маскараду я практично ніколи не бачив за період, поки працюю. Інвалідний візок використовували. Один був в інвалідному візку, інший його возив. Вони зайшли, вбили його, більше подробиць я сказати не можу. Є очевидці, зокрема, консьєржка бачила" , - підкреслив він.

За його словами, на сьогодні органи внутрішніх справ не мають інформації щодо причин вбивства. Фаринник додав, що вбитий суддя останні десять років розглядав переважно цивільні справи.

Нагадаємо, увечері 21 березня в Києві в під'їзді свого будинку на вул. Голосіївська був убитий суддя Шевченківського районного суду Сергій Зубков. На його тілі було виявлено вогнепальні поранення, у тому числі в голову, та три ножових поранення.

Читайте також:

Міліція назвала версії жорстокого вбивства судді Шевченківського райсуду

Колишньому сватові Ющенка перерізали горло

У Києві жорстоко вбитий заступник директора Інституту світової економіки

Київського чиновника облили кислотою через коханку

ВідеоМіліція про вбивство київського судді: такого маскараду ми ще не бачили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: