Мєдвєдєв: Росія і Україна разом

Янукович та Мєдвєдєв обрали для автопробігу автомобілі "Перемога", тому що вони символізують об’єднання України та Росії.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв наголосив, що його та Віктора Януковича вибір автомобіля "Перемога" для автопробігу символізує одне: "Росія і Україна разом".

У Сумській області журналісти запитали у президентів, чому для участі в автопробігу вони обрали саме автомобіль "Перемога".

"Я Вам скажу, як старий автомобіліст, що ми не могли іншу машину вибрати з Дмитром Анатолійовичем, тому що він мене заразив, коли я був у нього в гостях (все це було напередодні святкування ювілейного Дня Перемоги): ми домовилися ще тоді, ранньою весною, про те, що ми здійснимо цей автопробіг. Почнемо з території Росії і обов'язково заїдемо в Україну", - зазначив Янукович.

Він наголосив, що інші любителі ретро-автомобілів поїдуть далі і будуть пропагувати всі ідеї, які президенти озвучили на першій зустрічі. "Потрібно, щоб наші відносини добросусідські в обов'язковому порядку відчули народи України і Росії", - наголосив глава України.

"Значить, ми повинні зробити все, щоб підняти наші економіки, щоб наша гуманітарна сфера була такою, якою хочуть люди, щоб люди себе почували комфортно в наших країнах. І я думаю, що так і буде", - зауважив президент.

У свою чергу, Мєдвєдєв, відповідаючи на те ж запитання, додав: "Віктор Федорович все сказав".

"Це наша з вами перемога, і саме це символізують автомобілі. І як правильно тут скрізь написано, і те, що я чую з усіх боків: Росія і Україна разом", - наголосив він.

Зазначимо, наразі учасники автопробігу Санкт-Петербург-Київ, в якому раніше взяли участь президенти Росії і України, ознайомилися з визначними пам'ятками Чернігова та виходять на останній етап, який завершиться у Києві. Їм належить проїхати 235 кілометрів.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв взяли участь в автопробігу

Янукович і Мєдвєдєв поїдуть на автоперегони на двох "Побєдах"

Янукович разом з Мєдвєдєвим візьме участь в автопробігу "Санкт-Петербург –Київ"

Янукович і Мєдвєдєв візьмуть участь в автопробігу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: