На Одещині браконьєри добивають тварин, які рятуються від повені

Повінь вигнала тварин із Нижньодністровського національного парку до дороги Одеса-Рені. Там вони стають легкою здобиччю місцевих мешканців.

Сильні зливи та повінь на Одещині вигнала кабанів та косуль із заповідника на дорогу Одеса-Рені. Ослаблих тварин, які шукають порятунку поближче до людей, добивають браконьєри.

Лише за один день на стометровій ділянці дороги вздовж заповідника знайшли шість пасток. Захисники природи кажуть - це збереже кілька звіриних життів. За період підняття води мертвими знайшли вже з десяток кабанів та косуль.

"По-перше, знищується популяція, по-друге, її досить довго відтворювати", - жаліється директор Нижньодністровського національного парку Віталій Примак.

Крім мисливців, уздовж дороги скупчилися і рибалки-браконьєри. З Дністра потік води виносить знесилену рибу в заповідну зону, де її і перехоплюють. Улов іноді сягає сотні кілограмів.

Екологи з тривогою слідкують за підйомом води. Якщо вона почне переливатися через насип, дорогу доведеться перекрити. Тоді відганяти від заповідника "двоногих хижаків" буде майже неможливо.

Читайте також:

Екологи звинуватили Румунію в повенях на півдні України

Смерчі пошкодили поля на Харківщині

Повінь в Одеській області затопила порт на Дунаї

В Азовському морі через спеку гине риба

ВідеоБіля Дністра регулярно чути постріли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: