Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Тимошенко готували сім замахів

Головний охоронець Тимошенко зізнався, що за час його роботи з лідером БЮТ було, мінімум, 6-7 серйозних випадків загрози її життю.

Начальник особистої охорони Юлії Тимошенко майор Олександр Б-ко називає чинного прем’єр-міністра України "залізною жінкою", яка не боїться, незважаючи на щонайменше 6-7 зафіксованих випадків серйозної загрози її життю.

Про особливості 12-річної роботи із Тимошенко майор розповів виданню "Комсомольськая правда в Украине".

Головний охоронець Тимошенко зізнався, що за його практику роботи з лідером БЮТ було, мінімум, 6-7 серйозних випадків загрози її життю. Майор розповів про те, що охоронці навіть володіли інформацією про дату та час можливого замаху на Тимошенко з боку кілера, який прибув із-за кордону. Найбільш напруженої ситуація, на його думку, була під час Помаранчевої революції у 2004 році.

"Одного разу я підійшов і сказав: Юлія Володимирівна, давайте будемо більш обережними…. А вона мені відповіла: Саша, подивися на цей Майдан, подивися на людей… Тут нічого поганого трапитися не може…", - розповів офіцер про свою розмову з Тимошенко 5-річної давнини.

Також він розповів, як одного разу лідер БЮТ зізналася, що втомилася боятися.

"Думаю, їй все-таки страшно, як будь-якій нормальній людині. Але при цьому вона все-таки не боїться", - припустив Олександр.

Говорячи про силу характеру Тимошенко, охоронець розповів історію, коли "вона вийшла із Лук’янівського СІЗО і її відразу ж помістили в лікарню. В першу ж ніч її приїхали заарештувати повторно. Ви розумієте, який це стрес для людини. В таких випадках лікарі зобов’язані перевірити пацієнта. Прийшов лікар, виміряв тиск і пульс: 120/70, 76 ударів на хвилину… Це – "залізна" жінка", - сказав майор.

Начальник охорони розповів, що на одну добу роботи прем’єр-міністра потрібно, "мінімум, два комплекти охорони". "Хлопці не витримують такого темпу, - сказав він. – А інколи Юлія Володимирівна здатна "угробити" за добу і три зміни".

Читайте також:

Майже 20% українців не знають, за кого голосувати

У Львові міліція завадила вручити Януковичу лоток яєць

Ющенко: Тимошенко тільки й може, що сказати з галицьким акцентом "любі мої"

Тимошенко: Христос і його апостоли - теж цифра 13

Залиште свій коментар

Вибір редакції