Нардеп-нунсівець зіграв у кіно Петлюру

Фільм, в якому знявся Олесь Доній, розповідає про події в Україні в 1917-18 роки та знятий за спогадами генерал-хорунжого Армії УНР Всеволода Петріва.

Олесь Доній
УНІАН
Олесь Доній
Народний депутат від "Народної самооборони" Олесь Доній зіграв роль Симона Петлюри в історичному фільмі "Українська революція" режисера Івана Канівця.

За словами Донія, фільм розповідає про події в Україні в 1917-18 роки та знятий за спогадами Всеволода Петріва - військового та громадського діяча, письменника, військового міністра та генерал-хорунжого Армії УНР, який боронив Київ від більшовицьких військ на чолі з Муравйовим, повідомила прес-служба "Народної самооборони".

"Загалом це документальне кіно, але там, де не вистачає документальних фото- і відеоматеріалів, використовується історична реконструкція. В одному з невеличких епізодів взяв участь і я. Мені подзвонив давній приятель Богдан Бенюк, який озвучуватиме цей фільм, і запропонував участь. Я думаю, що це буде один з прикладів якісного документального кіно", - сказав Доній.

Він зазначив, що режисер не має державного замовлення на фільм про українську історію, тому знімає його за власний кошт і за допомогою друзів та однодумців.

Читайте також:

Ющенко почав знімати кіно

За показ "Пили" i "Хостела" порушено справу проти українського кіномеханіка

"Наша Україна" почала всенародний збір грошей на повстанський кіношедевр

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: