Новорічні іграшки виявилися небезпечними для здоров'я

Більшість новорічних іграшок небезпечні для дітей, гірлянди можуть легко стати причиною пожежі, а вся перевірена кулінарія містить кишкову паличку.

Фахівці Центру стандартизації та метрології провели перевірку якості товарів, які найчастіше купують на Новий рік. Більшість перевірених іграшок виявилися небезпечними для дітей, гірлянди можуть легко стати причиною пожежі, а вся перевірена кулінарія містить кишкову паличку! Перевірялися не тільки маленькі магазинчики і ринки, а також і великі мережі супермаркетів.

Всього експерти перевірили 21 іграшку, з яких тільки 3 були безпечні. "Якщо на іграшці написано "Новорічний сувенір" – категорія "сувеніри" не підлягає обов'язковій сертифікації, - дуже ймовірно, що іграшка неякісна", - говорить заступник начальника лабораторії випробувань іграшок Сергій Каспаров.

Основні претензії - легка займистість, неакуратне виготовлення, яке може стати причиною травмування. "Якщо ви побачили на дитячому брязкальці напис "дітям до 3 років не давати" або значок "перекреслена дитина" – не купуйте її, це той же метод уникнути відповідальності", - говорить прес-секретар "Укрметртестстандарту" Роксолана Цирук. А гірлянди за ціною до 100 гривень - небезпечні майже всі, відзначають експерти.

Читайте також:

Київське метро в Новий рік буде працювати до глибокої ночі

Астрологи розповіли, як зустрічати 2011-й - рік білого Кролика

Синоптики прогнозують на Новий рік "новорічну погоду"

ВідеоІграшковий базар майорить токсичними барвниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: