Партія регіонів "зачистить" керівництво мерії Києва

Керівництво ПР розглядає питання про заміну соратника Черновецького Олеся Довгого на свою людину. Крім того, свої посади втратять глави районів.

У столиці намічено переворот, причому вже цього тижня. Днями повинні затвердити на посаді голови КМДА Олександра Попова, про що ще в п'ятницю заявив регіонал Володимир Рибак. Це означає, що влада в місті вже офіційно зосередиться в руках однієї людини - Попова. Меру Леоніду Черновецькому залишиться фактично лише Київрада, але секретарем в ній може бути вже не Олесь Довгий.

Указ про призначення Попова, як розповіли в ПР виданню "Сегодня", затримується тільки через те, що спочатку повинні визначитися з районами. Перш ніж призначити глав районів, список яких нібито вже готовий, повинні спочатку вирішити, скільки їх буде. Нагадаємо, замість 10 в Києві залишиться 7 або навіть 5 районів, які будуть поділені на управи. Кандидатів на посаді повинен озвучити Попов, але зробити він це зможе тільки після свого призначення.

Імена нових районних керівників ретельно приховують. "Я знаю одне - точно не буде Віктора Пилипишина (глава Шевченківського району), точно залишиться Олександр Сущенко (глава Печерського району). А в числі інших кандидатів є нардепи і заступники голови деяких РДА. Але це неостаточно, оскільки в цьому питанні зійшлися інтереси різних груп впливу в ПР. Інакше б питання давно вирішилося", - розповіли в київській організації ПР, на конференції якої в суботу повинні були розглянути це питання.

Головна інтрига, судячи з інформації джерел, в тому, що Олеся Довгого на місці секретаря Київради може змінити депутат від ПР Володимир Дейнега. Щоправда, сам він не підтвердив, але й не спростував цю інформацію: "Усе може бути, несповідимі шляхи Господні". Щоб змінити секретаря Київради, досить 80 депутатських "за". Але усі останні голосування показують, що набирається навіть до 90 голосів.

"Залишати Довгого, який може йти на зближення з новою командою і одночасно підтримувати питання, пов'язані з інтересами людей мера, - занадто невигідно", - розповіло джерело в ПР.

Читайте також:

Янукович звільнить Черновецького найближчими днями

Указ про призначення Попова главою КМДА уже готовий до підпису

Попов обійме посаду Черновецького наприкінці тижня

Томенко: Черновецький "шантажує" Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: