Помер провідний український авіаконструктор Станіслав Конюхов

Прощання з науковцем відбудеться 5 квітня з 10.00 до 13.00 в ПК Машинобудівників в Дніпропетровську.

Відомий інженер і конструктор аерокосмічної галузі, генеральний конструктор - генеральний директор, науковий керівник конструкторського бюро "Південне" Станіслав Конюхов помер у неділю 3 квітня на 74-му році життя.

"З глибокою скорботою повідомляємо про раптову смерть генерального конструктора - генерального директора, наукового керівника державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне", - зазначається у повідомленні.

За інформацією, прощання з науковцем відбудеться 5 квітня з 10.00 до 13.00 в ПК Машинобудівників в Дніпропетровську.

Конюхов народився 12 квітня 1937р. в селі Бекренево Вологодської області. Виріс у Дніпропетровську. В 1959 р. закінчив фізико-технічний факультет Дніпропетровського державного університету. У цьому ж році почав працювати в КБ "Південне".

Він отримав звання Героя України та доктора технічних наук. З 1995 р. був генеральним конструктором КБ "Південне". З березня 1996 р. був членом Ради з питань науки і технічної політики при президенті України.

Крім того, Конюхов був професором, академіком Національної академії наук України, завідувачем кафедри проектування літальних апаратів Національного аерокосмічного університету ім. Жуковського, а також членом Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки.

Читайте також:

Помер радянський партизан Кононов, засуджений у Латвії за геноцид

Померла актриса Людмила Гурченко

У США помер один із засновників Інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: