Путін підписав у Києві дев'ять угод

Путін підписав у Києві низку угод між Україною і Росією, зокрема про співпрацю країн на спільному кордоні, а також кілька меморандумів.

Кабмін України та уряд РФ підписали дев'ять угод під час перебування у Києві прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна.

А саме, було підписано: протокол 7-го засідання комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії, протокол 8-го засідання підкомісії з питань транспорту; угода між урядом РФ і Кабміном України про співпрацю в морському і авіаційному пошуку і рятування на Чорному та Азовському морях; угода про міжрегіональне і прикордонне співробітництво між РФ і України.

Також було підписано меморандум про співпрацю в галузі суднобудування; меморандум про співробітництво між Кабміном України та групою компаній ТНК ВР щодо розвідки і видобутку газу щільних пісковиків в Донецькому регіоні; угода між Державним концерном "Ядерне паливо" (Україна) і ВАТ "ТВЕЛ" (РФ) про співпрацю при організації в Україні виробництва ядерного палива для реакторних установок типу ВВЕР-1000 за російськими технологіями; угоду учасників СП між ВАТ Об'єднана авіабудівна корпорація" (РФ) і ДП "Антонов" (Україна); угода про співробітництво між державним комітетом "Банк розвитку і зовнішньої економічної діяльності "Межкомбанк" і ВАТ "Об'єднання Антонов".

Микола Азаров і Володимир Путін відмовилися коментувати хід україно-російських газових переговорів.

Журналістам не вдалося дістати відповідь від прем'єрів на це запитання, оскільки анонсованої після засідання комітету економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії прес-конференції так і не відбулося.

Наприкінці засідання співробітники протоколу оголосили, що Азаров і Путін обмежаться лише заявами, що результатів роботи, а прес-конференції не буде "оскільки засідання сильно затягнулося в часі".

Українські та російські урядовці після засідання комісії також відмовилися коментувати газове питання.

Так міністр палива і енергетики Юрій Бойко на запитання, чи обговорювалося питання газу під час засідання, відповів: "Обговорювався широкий спектр питань".

Не відповів на таке ж питання і його російський колега Сергій Шматко.

Нагадаємо, український уряд сподівався на перегляді газових угод з Росією, про це заявив прем'єр Микола Азаров.

"Угода на постачання газу в Україну не може нас влаштовувати. Реалії ринку змінилися, а тому базове значення і формула визначення ціни потребують перегляду", - сказав він, коментуючи майбутні переговори з прем'єром Росії Володимиром Путіним.

Азаров також нагадав, що Україна приєдналася до Європейської енергетичної хартії і ухвалила закон про ринок газу.

"А отже змінилася міжнародно-правова та внутрішня законодавча база, які враховуються під час укладення та виконання угод про постачання і транзит газу", - додав він.

У середу, 27 жовтня, прем'єр-міністр Росії Володимир Путін був з робочим візитом у Києві.

Читайте також:

Путін привіз з собою до Києва кількох снайперів

FEMENістки стали голими грудьми проти Путіна: "Кремлевским карликам не дадим"

Янукович сподівається на подальшу інтеграцію економік України й Росії

ВідеоПутін підписав у Києві дев'ять угод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: