Силовики заявилися з обшуком до "Енергоатому"

4 листопада пройшов обшук в офісі національної енергетичної компанії "Енергоатом" у Києві із залученням одного з силових спецпідрозділів.

У національній енергетичній компанії "Енергоатом" у четвер пройшов обшук. Цю інформацію підтвердила речник НАЕК Наталка Прудка.

"В "Енергоатомі" йде обшук", - повідомила Прудка. Водночас вона не змогла сказати, в рамках якої кримінальної справи проводиться обшук та слідчими якого силового відомства.

За інформацією джерел "Української правди", обшук проводиться в приміщенні "Енергоатому" по вулиці Жилянській, 108, де розташовано дирекція з ремонту "Енергоатому".

Речник "Енергоатому" процитувала виконавчого директора "Енергоатому" з юридичних питань та економічної безпеки Наталію Мусевич: "Іде рядова процесуальна дія. Компанія веде велику господарську діяльність, здійснює великі закупівлі, і це призводить до цікавості з боку правоохоронних органів".

За інформацією УП, обшук супроводжувався залученням одного з силових спецпідрозділів.

Державне підприємство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" є оператором усіх діючих атомних електростанцій України.

Читайте також:

Уряд дозволив росіянам будувати в Україні ядерний завод

"Росатом" запропонував повномасштабну співпрацю з Україною

Від українців приховують інформацію про стан енергетики

Через Україну возитимуть російські і словацькі ядерні вантажі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: