Тимошенко допитували через гроші Кіотського протоколу

Тимошенко підкреслила, що зазначені кошти - 320 мільйонів євро - знаходяться на рахунках Міністерства охорони навколишнього середовища.

 Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що її виклик до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури пов`язаний зі справою щодо використання її урядом коштів, які отримала Україна в рамках Кіотського протоколу.

Як відомо, наприкінці квітня Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом нецільового використання коштів спецфонду державного бюджету, що надійшли в 2009 році від продажу частини встановленої кількості викидів парникових газів згідно з Кіотським протоколом.

"Влада обвинувачує мене в тому, що екологічні гроші Кіотського протоколу я під час розпалу світової фінансової кризи витратила на пенсійні виплати – це головне обвинувачення", - заявила Тимошенко після допиту в Генпрокуратурі.

В той же час Тимошенко підкреслила, що зазначені кошти знаходяться на рахунках Міністерства охорони навколишнього середовища.

"Гроші, отримані від реалізації Кіотського протоколу - 320 мільйонів євро - не витрачені нікуди. Я показала слідчим, що вони знаходяться на спеціальних рахунках Міністерства екології та природокористування і що в будь-який момент, коли новий уряд пройде всі без виключення процедури, які дадуть можливість ці гроші витратити на екологічні програми, вони можуть бути витрачені", - додала Тимошенко.

Тимошенко наголосила, що за часів її прем’єрства пенсії виплачувалися за рахунок коштів, виведених з тіньового обігу.

”Пенсії ми платили з великим складнощами, але платили, заробітні плати платили під час кризи, тому що ми виймали гроші з тіньового обігу, кланів, які сьогодні прийшли до влади”, - підкреслила екс-прем`єр.

Екс-прем`єр поінформувала, що її викликали на допит в якості свідка. На її думку, після того, як слідчі дізналися, що всі гроші на місці, їм просто не було чого пред’являти Тимошенко.

Нагадаємо, раніше 2 грудня  Тимошенко заявила, що її несподіваний виклик до Генпрокуратури є помстою влади та персонально Віктора Януковича.

Раніше Генпрокуратура декілька разів викликала на допити заступника голови партії "Батьківщина" Олександра Турчинова. Колишнього першого віце-прем'єра допитували, зокрема у справі Богдана Данилишина та стосовно використання коштів за кіотським протоколом.

Читайте також:

Тимошенко прийшла до ГПУ із компроматом на Азарова

Тимошенко назвала виклик до Генпрокуратури помстою Януковича

Тимошенко викликали до Генпрокуратури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: