У Дніпропетровську вчителька вигнала хлопчика на мороз, бо він впісявся

Зустрічатися з учителькою хлопчик боїться й досі, тому навчається вдома, а батьки вимагають змінити класного керівника.

Шкільний скандал у Дніпропетровську: як стверджують батьки, жорстока вчителька вигнала 7-річного хлопчика з класу надвір, там він застудився і три місяці провів в лікарні.

7-річний Деніел ходив до школи усього 20 днів. На двадцять перший на уроці попросився у вчительки в туалет. За словами хлопчика, вчителька йому відмовила, а вийти без дозволу він не наважився.

Після того, як хлопчик попісяв в штани, вчителька вивела його з класу надвір і наказала чекати батьків.

"На вулиці був дощ, я плакав, у мене ноги змерзли і руки, а потім мама приїхала", - розповів Деніел.

Вдома під час переодягання батьки помітили у дитини кров на трусиках. За їхніми словами, кровотеча не припинялась більше тижня. Як виявилося, луснула судина.

Від пережитого стресу у хлопчика розвинувся ще й сильний енурез та страх перед школою, дитину навіть довелося лікувати у психіатричній лікарні. Зустрічатися з учителькою хлопчик боїться й досі, тому навчається вдома, а батьки тим часом вимагають змінити класного керівника.

У школі розповідь батьків називають брехнею. Стверджують, що, отримавши скаргу, провели службове розслідування, яке не підтвердило їхні слова.

Сама вчителька з пресою спілкуватись відмовляється. А її адвокат певен, що батьки приховують власне недбальство та намагаються уникнути відповідальності за те, що не водять дитину до школи.

Мирного виходу із ситуації жодна зі сторін наразі не бачить і готуються зустрітися у суді. Хто винен, має з'ясувати призначена судом експертиза.

Якщо виявлять зв'язок між погіршенням здоров'я хлопчика та діями вчительки, вона нестиме кримінальну відповідальність. Якщо ж педагоги доведуть своє, батьки відповідатимуть за паплюження репутації.

Читайте також:

Вчителька била 9-річну школярку ногою в живіт, тягаючи її за волосся по підлозі

Дівчина облила сірчаною кислотою вчительку початкових класів

Школяр жбурнув у вчительку партою, переламавши їй ноги

ВідеоШкільний скандал у Дніпропетровську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: