У київській Лаврі відкриють сад і наливатимуть відвідувачам вино

Незабаром всі бажаючі зможуть прогулятися стародавнім Митрополичим садом у Києво-Печерській лаврі і скуштувати монастирського вина.

Незабаром у Києво-Печерській лаврі відкриють для відвідувачів Митрополичий сад, який розташований біля будинку намісника Лаври. Там можна буде прогулятися і скоштувати вина з монастирських погребів.

Перед відкриттям керівництво Києво-Печерського заповідника вирішило реконструювати сад, пише газета "Сегодня".

"Ми хочемо відтворити історичний вигляд Митрополичого саду таким, яким він був до початку ХХ століття. Для цього його необхідно упорядкувати: прокласти доріжки, встановити лавки, альтанку і замінити деякі дерева", - розповіла гендиректор заповідника Марина Громова.

Після реконструкції сюди дозволять заходити всім прочанам і туристам, щоб просто відпочити, будуть водити екскурсії. Екскурсоводи розповідатимуть історію саду, адже той був висаджений ще наприкінці ХVІІ століття. В ті часи тут гуляли павичі, а фрукти з тутешніх дерев подавалися до імператорського столу.

У заповіднику запевнили, що всі бажаючі також зможуть зайти у винний льох на території саду і спробувати монастирське вино.

Сад закрили для відвідувачів на початку ХХ століття.

Читайте також:

На Андріївському узвозі зведуть 11-поверховий готель

Кабмін передав Києво-Печерській Лаврі мільйони, що призначались Андріївській церкві

Київрада заборонила забудову історичної частини столиці

Києво-Печерська Лавра перейшла у держвласність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: