У кримських готелях запровадять систему all inclusive

Кримський all inclusive буде відрізнятися від єгипетського і турецького варіантів,

 У кримських готелях будуть впроваджувати систему all inclusive - "все включено". Про це розповів керівник Мінкурортів і туризму Автономної республіки Крим Олександр Лієв.

Проте, за його словами, кримський all inclusive буде відрізнятися від єгипетського і турецького варіантів, пише газета "Сегодня".

"Ми не будемо позиціонувати цю систему як "обжираловку", - заявив міністр. Він відзначив, що туристам будуть пропонувати здорове харчування, різні дієти, кухню з місцевим колоритом і зі своїх продуктів.

"Протягом року ми вже будемо пропонувати такі розробки на навчальних семінарах для персоналу готелів і показувати на конкретних прикладах, що навіть при завантаженні готелю на третину вигідно вводити систему "все включено", - відзначив Лієв.

Що конкретно буде включено в Криму - поки неясно: перелік послуг ще розробляють. Натомість, як пише видання, у багатьох готелях сумніваються, що all inclusive приживеться: щоб зробити цю систему вигідною, потрібно піднімати ціни, а вони й так високі.

Як зазначають у свою чергу експерти, слабкими місцями в Криму залишаються у порівнянні з Туреччиною і Єгиптом короткий купальний сезон (червень-вересень) і відстала інфраструктура (погані дороги, проблеми водопостачання).

Але в деяких готелях уже вводять "все включено". За словами директора з маркетингу одного з готелів Ялти Олега Фесенка, з цього тижня гостям пропонують 3-разове харчування, і базове лікування.

Зазначимо, як повідомив нещодавно посол України в Росії, цього року Крим збирається переорієнтуватися під прийом російськіх турістів в Криму.

Читайте також:

Наступного куротного сезону відпочинок у Криму подорожчає

У Криму криза вже минула: півострів атакують туристи

Кримський прем'єр влаштував грандіозний розпродаж елітної землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: