У Львові радянські окупанти влаштували п’яний дебош

У Львові інсценізували вторгнення радянських і німецьких окупаційних військ за подіями вересня 1939 року.

Радянські солдати у Львові
ZAXID.NET
Радянські солдати у Львові
17 вересня у Львові на Площі Ринок марширували солдати – так інсценізували вторгнення радянських і німецьких окупаційних військ.. Тут спорудили кордон, який радянські війська впевнено здолали. У цей час німецькі окупанти встановлювали свій прапор, роз'їжджали на мотоциклах, сиділи у міських кнайпах. Натомість радянські солдати випивали горілку і роздавали агітки. Повсюди лунали солдатські марші.

"Сьогодні тут побачать, як німецькі та радянські війська спільно відзначають окупацію, потім буде спільний парад, який ми відтворюємо за матеріалами кінохроніки, яка була відзнята радянською пропагандою, пізніше ми відтворимо, як так звані доблесні вояки червоної армії грабували помешкання українців, над ними знущалися" - розповів Любомир Горбач, голова Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять".

Організувала таку інсценізацію кнайпа "Криївка". Учасники, які відтворювали німецьку та радянську армію — це Клуб військово-історичної реконструкції, зброю і одяг надано магазином зброї та спорядження "Штурм".

"Мета заходу - показати, що жодного визволення не було, це звичайна чергова окупація".

Під час інсценізації німці передають владу радянським воякам, і тоді починається п'яний "дебош з топором" - зазначив Любомир Горбач, голова Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять".

Читайте також:

У Львові під повстанські пісні УПА вбивали "енкаведистів"

У Львові пройшов марш пам'яті воїнів дивізії СС "Галичина"

Табачник замінить фестиваль про УПА радянською військовою грою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: