Україна та Росія створять спільний посібник з історії

Міністр освіти Дмитро Табачник сподівається, що при розробці зазначеного посібника можна було б знайти спільні підходи до найбільш хворобливих моментів спільної історії.

Україна й Росія мають намір розробити спільний навчальний посібник для вчителів історії. Про це повідомив міністр освіти й науки Дмитро Табачник у ході відеомосту між Києвом і Москвою "Російсько-українське гуманітарне співробітництво: як подолати розкол? Вища школа, історія, мова".

"У нас є напрацювання щодо створення спільного навчального посібника для вчителів", - сказав міністр.

Табачник повідомив, що створення такого посібника заплановано обговорити в ході спільного засідання комісії вчених-істориків, яке пройде в Києві наприкінці травня - початку червня.

При цьому він зазначив, що, на його погляд, поки що передчасно говорити про створення спільного підручника з історії, однак при розробці зазначеного посібника можна було б знайти спільні підходи до найбільш хворобливих моментів спільної історії.

Нагадаємо, Росія неодноразово закликала Україну переписати підручники історії і створити фактично нову концепцію викладання історії України в школах.

Зокрема, днями депутат Державної думи Росії від пропутінської партії "Єдина Росія" Сергій Марков заявив, що вважає "важливим завданням" "різку, радикальну зміну підручників історії в сучасній Україні", бо, на його думку, "вони сфальсифіковані".

Читайте також:

Міносвіти готує нову концепцію подачі історії України

Російський депутат вимагає "різкої зміни підручників історії в Україні"

Табачник не бачить різниці між Сталіним і Бандерою

Табачник хоче повернути в школи російську літературу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: