Україна запустила в Європі промо-ролик "Ukraine. All about U"

Впродовж 7 місяців на 25 провідних європейських каналах демонструватиметься новий рекламний ролик про Україну.

У дев'яти європейських країнах покажуть промо-ролик про Україну "Ukraine. All about U". Кампанія спрямована на просування України як з туристичної точки зору, так і з точки зору ділового потенціалу.

"З лютого 2011 року ми запустили промо-ролик про Україну", - повідомила генеральний директор телемовної групи MTG в Росії та країнах СНД Ірина Гофман.

За її словами, кампанія з демонстрації відеороликів про Україну запланована на сім місяців і за цей час буде показано 13 тисяч випусків таких роликів.

Відеоролики про Україну зможуть побачити близько 21 млн глядачів в Європі. Промо-ролик буде транслюватися на 25 провідних європейських каналах і більше 50% показів буде здійснюватися в прайм-тайм.

За словами першого заступника голови Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення Олександра Курдиновича, трансляція відеороликів вже здійснюється компаніями BBC та CNN, яка і виготовила кілька таких роликів.

Чиновник підкреслив, що держава не фінансувала їхнє виробництво.

Кампанія з трансляції відеороликів про Україну пройде в Данії, Норвегії, Швеції, Естонії, Латвії, Литві, Угорщині, Словенії та Болгарії.

Нагадаємо, 5 листопада було представлено ролик "Увімкни Україну" до майбутнього турніру Євро-2012. А в лютому режисери змінили відео: на записі, присвяченому Харкову, з центральної площі Свободи з невідомих причин прибрали кадри з пам'ятником Леніну, які можна було побачити приблизно на 49 секунді.

Крім того, Міністерство закордонних справ замовило приватній компанії стратегію поліпшення реноме України у Європі. Вже розроблені персонажі Спритко та Гарнюня, покликані символізувати бренд "Україна", а загалом покращення іміджу країни за кордоном буде коштувати 100 тисяч доларів із державного бюджету.

Читайте також:

У Росії символи України назвали "рекламою імбецилів та регресу"

Заради Євро-2012 з центральної площі Харкова прибрали Леніна (відео)

Україна витратить 9 мільйонів гривень для самореклами за кордоном

За привабливістю для туристів Україна опустилася до рівня Гватемали

ВідеоCNN і BBC почали крутити новий ролик про Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: