Уряд готовий ліквідувати університет Поплавського

Київський національний університет культури і мистецтв, ректором якого є Михайло Поплавський може потрапити до списку вузів, що підлягають скороченню.

Кабінет міністрів може ліквідувати Київський національний університет культури і мистецтв, ректором якого є Михайло Поплавський.

Таке рішення може бути ухвалено в ході позапланового засідання уряду, що проходить 27 серпня, повідомило джерело видання "Дзеркало тижня".

Позапланове засідання Кабміну, присвячене реформі системи освіти, проходить під головуванням прем'єр-міністра Миколи Азарова.

На ньому, крім членів уряду, присутні ректори вузів, директори шкіл, науковці й експерти. Доповідачем на засіданні виступить міністр Дмитро Табачник.

До порядку денного включено 34 питання, зокрема, скорочення кількості вищих навчальних закладів. У зв'язку з цим джерело видання не виключило, що в число ліквідованих вузів потрапить і Київський національний університет культури і мистецтв, ректором якого є Михайло Поплавський.

Як відомо, днями заступник глави адміністрації президента Ганна Герман закликала ліквідувати університет культури і мистецтв, назвавши його "розсадником кічу, несмаку і голих дівок".

Водночас, президент Віктор Янукович вважає, що країні не потрібна велика кількість закладів вищої освіти.

Читайте також:

Азаров влаштує українцям іспити через 5 років після закінчення вузу

Янукович заявив, що в Україні занадто багато вузів – треба їх скоротити

Герман закликала боротися з алкоголізмом та Поплавським – це несмак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: