Рада виділила на своє утримання майже 900 млн гривень

Цьогорічний кошторис ВР збільшено на 15% у порівнянні з минулим роком через зростання рівня інфляції на такий само відсоток.

Сума коштів на забезпечення діяльності Верховної ради у поточному році складає понад  875,5 млн гривень. Про це 14 травня розповів лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За його словами, цьогорічний кошторис ВР збільшено на 15% у порівнянні з минулим роком через зростання рівня інфляції на такий само відсоток.

Єфремов пояснив, що велика частина коштів буде направлена на виплату зарплат народним депутатам, співробітникам апарату і помічникам народних депутатів. "Абсолютна більшість грошей спрямують в цю сферу", - додав він.

"Багато статей Верховної ради фактично не фінансуються і по деяких питаннях буде скорочення", - сказав він.

За словами Єфремова, недостатня кількість коштів виділяється на утримання будівель Верховної ради, сплату за комунальні послуги,  а також на депутатські відрядження, включно з авіа перельотами.

Нагадаємо, 14 травня народні депутати ухвалили бюджет Верховної ради на 2010 рік. Перед голосуванням депутати не змогли ознайомитися з кошторисом та дізнатися конкретні цифри витрат на роботу парламенту, що викликало невдоволення опозиції, скандальні заяви та суперечки.

Зокрема, перед голосуванням депутат від БЮТ Олег Ляшко заявив, що йому відомо, що кошторис передбачає "кілька мільйонів гривень на вояжі" спікера Володимира Литвина.

"Навіщо вам стільки грошей, чому вам не літати в закордонні відрядження рейсовими літаками, чому вам не скоротити кількість машин охорони, які за вами їздять, чому не скоротити кількість охорони, яка вас охороняє за державний кошт, державну дачу?" - спитав Ляшко.

У свою чергу Литвин відповів: "Треба самому не їздити на "Майбаху" і сказати, за які кошти куплений цей Майбах". Трохи пізніше спікер зауважив, що "мав на увазі мера Києва Леоніда Черновецького, а не Ляшка".

Читайте також:

Рада зі скандалом затвердила свій бюджет

У Раді пообіцяли віддати квартири депутатів багатодітним родинам

Литвин попросив депутатів не так відверто читати газети

Партія регіонів не віддала опозиції ключову посаду в Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: