В одеській в'язниці відбулося масове побиття ув'язнених

42 особи були жорстоко побиті в Одеській виправній колонії. Кілька засуджених істотно покалічені: зламані руки і ноги, ребра.

В Одеській виправній колонії середнього рівня безпеки "під виглядом планової перевірки сталося масове побиття ув'язнених". Інцидент стався 7 грудня. Кілька людей отримали серйозні травми.

Про це повідомив член Харківської правозахисної групи Андрій Діденко.

За словами Діденка, близько 9.00 в колонії почався так званий "плановий обшук житлових приміщень колонії та особистих речей засуджених", в якому взяли участь, за словами очевидців, близько 150 співробітників різних виправних установ Одеської області.

"Побиття та знущання над засудженими до ДІЗО і ПКТ тривали більше трьох годин. Засуджені ДІЗО, ПКТ в кількості 42 особи були жорстоко побиті, кілька засуджених були істотно покалічені. Внаслідок катувань представниками групи швидкого реагування засудженим були заподіяні тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, є інформація про зламані руки і ноги, ребра засуджених ", - зазначив правозахисник.

Діденко зазначив також, що заступник начальника департаменту з питань виконання покарань Олександр Дука факт побиття ув'язнених категорично заперечує. "Дук навіть посилається на те, що після "обшуку" в колонію були допущені журналісти, які зафіксували правомірні дії персоналу виправних установ та групи швидкого реагування, що проводили "планові заходи", - зазначив правозахисник.

На даний момент відомо, що одна людина - Ігор Сіткарь - знаходиться у важкому стані з переламаними кінцівками. Кілька чоловік на знак протесту порізали собі вени.

"Всі постраждалі на момент протиправних дій перебували в дисциплінарному ізоляторі, відбуваючи адміністративне покарання. Таким чином, обмежена можливість отримати інформацію про стан ув'язнених", - сказав Діденко.

Він додав, що отримав цю інформацію поштою від ув'язнених, які перебувають в ізоляторі, а потім вона підтвердилася від тих, хто перебуває у колонії N14.

Читайте також:

У Чилі в результаті пожежі у в'язниці загинули понад 80 людей

У Росії сталася масова різанина в колонії суворого режиму

Українських в'язнів б'ють не лише масово, а й системно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: