За прикладом FEMEN для Азарова під Кабміном роздяглися чоловіки

Надихнувшись прикладом епатажних FEMENісток, під стінами Кабміну оголилися чоловіки. Під гаслом - "Віддай останню сорочку Азарову".

Акція "Віддай останню сорочку Азарову"_1
DELFI
Флешмоб "Віддай останню сорочку Азарову"
У середу, 30 березня, громадські активісти провели під будівлею Кабінету міністрів в Києві акцію "Віддай останню сорочку Азарову".

В рамках флешмобу близько 20 чоловіків оголилися до пояса і скандували "Азарова у відставку!", "Кабінет кровосісєй у відставку!".

Зауважимо, що акції з роздяганням раніше були прерогативою жінок. Своїми епатажними протестами топлес прославився, зокрема, рух FEMEN.

Наприклад, на день народження прем'єра Миколи Азарова FEMEN зібралися під стінами уряду і намагалися домогтися, що в будівлю пропустили дівчину Кровосісю з букетом квітів і тортом для прем'єра. Пізніше активістки заявили, що у Кабміні засіли одні гомосексуалісти і закликали жінок "повалити урядовий паханат".

Тепер прикладом жінок надихнулися і чоловіки. Їхню акцію організував Рух "Громадянський наступ".

"Нас, громадян України, дістали експерименти влади, ми втомилися від цинізму і бездарності "реформаторів". Наш рівень життя за останній рік стрімко знизився, ще трохи і ми не зможемо забезпечувати наші сім'ї. Так далі тривати не може. Ми кажемо, пану Азарову – "Не випробовуй наше терпіння. Будь чоловіком, йди у відставку", - йшлося у повідомленні про акцію.

Читайте також:

FEMEN: у Кабміні засіли одні гомосексуалісти

63-річна активістка FEMEN влаштувала топлес-протест проти пенсійної реформи

Міліція не пустила до Азарова Кровосісю з квітами

FEMEN грудьми намалювали картину в гостях у ТСН.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: