Віце-прем’єром ЖКГ стане губернатор Черкащини Сергій Тулуб

Відповідальним за реформування житлово-комунального господарства стане Сергій Тулуб - голова Черкаської облдержадміністрації.

Посаду віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в уряді, з якої напередодні звільнили Віктора Тихонова, посяде Сергій Тулуб - губернатор Черкаської області.

Про це повідомило журналістці ТСН Ользі Василевській поінформоване джерело.

Тулуб був чотири рази міністром. Двічі - вугільної промисловості і двічі - паливно-енергетичного комплексу.

Народився 13 серпня 1953 року в Донецьку. Трудову кар'єру починав постачальник-такелажником шахти "Кіровська" комбінату "Донецьквугілля".

У 1976 році закінчив Донецький політехнічний інститут за фахом "гірничий інженер-економіст". Після вузу працював гірничим майстром, помічником начальника дільниці на шахтах Донбасу.

У 1990 році закінчив Академію суспільних наук за фахом "політолог". У 1981-1983 роках - інструктор промислово-транспортного відділу Харцизького МК КПУ. Після - головний інженер, директор шахти і шахтоуправління "Харцизька" ВО "Жовтеньвугілля".

У 1986-1990 роках - перший секретар Харцизького МК КПУ. Після ГКЧП працював керівником на ряді донецьких шахт. У 1997-1998 роках працював у Донецькій обласній держадміністрації.

У червні 1998 року призначений міністром вугільної промисловості в уряді Валерія Пустовойтенка, а з 1999 року - міністр палива та енергетики в уряді Віктора Ющенка.

У червні 2000 року Сергій Тулуб через незгоду з тодішнім віце-прем'єром Юлією Тимошенко подав у відставку. У 2000-2002 - заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Потім два роки був президентом "Енергоатома".

У 2004-2005 роках - міністр палива та енергетики - президент ДП "НАЕК "Енергоатом". У 2004 році Тулуб увійшов до десятки кращих менеджерів країни, яких визначила "Інвестгазета".

На виборах 2006 року обраний до Верховної ради за списком Партії регіонів (№ 49). У рейтингу впливовості "донецьких", складених журналом "Фокус", Тулуб зайняв 15-е місце.

4 серпня 2006 ВР призначений міністром вугільної промисловості. На парламентських виборах 2007 року отримав депутатський мандат за списком Партії регіонів (№81). У 2007 році в рейтингу журналу "Фокус" "200 найвпливовіших українців" Тулуб зайняв 68-е місце.

21 грудня 2007 обраний міністром вугільної промисловості в опозиційному уряді Партії регіонів.

6 квітня 2010 призначений головою Черкаської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович звільнив з посади віце-прем’єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктора Тихонова.

Читайте також:

Між регіонами України виникла шестикратна різниця у тарифах

Азаров знайшов винних у тарифному хаосі

 Азаров визнав, що "ЖКГ в жахливому стані"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: