Янукович полетів до В'єтнаму, після нього за планом - Сінгапур і Бруней

Програмою візиту передбачається виступ Януковича на українсько-в'єтнамському бізнес-форумі

 Президент Віктор Янукович відбув у В'єтнам для зустрічей із владою. Про це повідомив представник Адміністрації президента.

За словами заступника глави АП Андрія Гончарука, у В'єтнамі президент перебуватиме 25-27 березня.

Під час зустрічей з керівництвом країни Янукович планує торкнутися питань подальшого розвитку й інтенсифікації політичного діалогу двох країн, вироблення нових підходів у співробітництві з метою досягнення конкретних домовленостей, насамперед у торгово-економічній сфері.

Програмою візиту передбачається виступ Януковича на українсько-в'єтнамському бізнес-форумі, участь у якому візьмуть провідні представники ділових кіл двох країн, а також підписання 8 документів, направлених на поглиблення двостороннього співробітництва.

Після завершення відвідування В'єтнаму президент направиться в Сінгапур, де перебуватиме 28-29 березня.

У ході цього візиту Янукович має намір зосередити увагу на пріоритетних напрямках взаємодії й конкретних проектів, насамперед у торгово-економічній, військово-технічній і науковій галузях, які можуть бути спільно реалізовані сторонами. Крім цього, президент України візьме участь у бізнес-форумі й зустрінеться із провідними представниками ділових кіл Сінгапуру.

Після Сінгапуру, 30-31 березня, президент відвідає Бруней.

Візит Януковича в цю країну спрямований на відновлення позитивної динаміки політичних контактів і двосторонніх відносин, яких Україна й Бруней набули завдяки обміну візитами глав двох держав в 2004 році.

У ході відвідування цієї держави планується підписання спільної заяви президентів обох країн, укладання меморандуму про взаєморозуміння при співробітництві в сфері оборони й угоди про безвізові поїздки громадян.

На початку грудня 2010 року В'єтнам відвідав голова Верховної ради Володимир Литвин. Останнім із президентів України, які відвідали В'єтнам, був Леонід Кучма, візит відбувся в 1996 році.

Нагадаємо, президент їде за кордон після хвороби - в Януковича була підвищена температура, через яку він не зміг взяти участь у Національних зборах Партії регіонів.

Читайте також:

Європейська народна партія закликала Януковича уникати спокуси

Опитування: Янукович втратив третину прихильників

Янукович назвав головну перешкоду для євроінтеграції

ВідеоЯнукович прилетів до В'єтнаму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: