Янукович пообіцяв, що в Україні запанує справедливість

Президент пообіцяв за рік-два істотно покращити ситуацію з дотриманням стандартів, передбачених Конвенцією про захист прав людини.

Робота гілок влади в ім’я України дозволить зробити нашу державу країною, де панують справедливість і людські свободи.

Про це 22 жовтня заявив Віктор Янукович, звертаючись до українців з нагоди 60-річчя Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

"Я вважаю, що і Верховна рада, і Кабінет міністрів мають якомога швидше завершити процес уніфікації національного законодавства з європейськими правозахисними стандартами", - заявив Янукович.

На його переконання, Україна має всі можливості за рік-два істотно покращити ситуацію з дотриманням стандартів, передбачених Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми мусимо переконати весь світ реальними справами у серйозності і незворотності наших намірів. Україна мусить позбутися, і вона позбудеться статусу держави, в якій регулярно порушуються основні права людини", - наголосив президент.

"Я переконаний, що наша спільна з вами, шановні колеги, робота в ім’я України дозволить вирішити накопичені проблеми та зробити нашу державу країною, де панують справедливість і людські свободи", - додав Янукович.

Читайте також:

Янукович пообіцяв хворим на рак збудувати урановий завод

Янукович пообіцяв "чикнути" кишені корупціонерів

Для Януковича вже будують вертолітний майданчик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: