Девід Лінч зніме "Твін Пікс" про Україну

Відомий американський кінорежисер Девід Лінч завітав до України, де планує відкрити Фонд Девіда Лінча та презентувати книгу під назвою "Впіймати велику рибину".

Відомий американський кінорежисер Девід Лінч приїхав до України, аби відкрити тут представництво Фонду Девіда Лінча.

Його фонд пропагує застосування новітніх технологій у освітніх та медичних програмах, фінансує розвиток нанотехнологій та проектів із впровадження альтернативних джерел з метою поліпшення якості життя людства.

"Фундація Девіда Лінча займається просуванням трансцендентальної медитації, і щоб вона була доступна кожному, - каже Лінч. - Ми вже допомогли 100 тисячам студентів розпочати проктику цієї медитації, і вже близько 20 шкіл США перейшли на цю практику, займаються медитаціями і зранку, і ввечері. Стосовно України, у нас аналогічні плани".

До речі, щодо України, то Лінч про неї знає небагато.

"Коли я жив у Філадельфії, то мій район якраз був українським, там було багато українських емігрантів, - розповідає кінорежисер. - Також мені сподобалась подія, коли модно було носити помаранчевий колір. Але я знаю, що у кожній країні є свої проблеми. Країна, ніби схожа на дерево, а люди - на листочки. Люди докладають зусиль, аби листочки позеленіли і, можливо, один з них таки оживе, але 60-70 листочків пожовтіють. Чому? Ейнштейн сказав: "Якщо ти хочеш вирішити проблему, то зазирни в глибину проблеми", це і є розв'язанням проблеми. Якщо люди зрозуміють цю методику, то стануть щасливими, збільшиться їхня успішність, взаємовідносини покращаться, творчі здібності розвинуться".

девід лінч
Девід Лінч у Києві розповів про ідеї
А от щодо того, чи планує Лінч зняти фільм в Україні, сказав таке:

"Я вже планую зняти гігантський фільм в Україні, - пожартував Лінч. - Справа в тому, що коли я приїжджаю в країну, у мене з'являються ідеї. Коли я приїхав у Польщу, то зрозумів, що хочу відзняти "Внутрішню імперію". Вчора я приїхав у Київ, і побачимо, думаю, якісь ідеї виникнуть".

Щодо ідей, то кінорежисер зізнався, що саме про це і є його книга "Впіймай велику рибину", яку він презентує у Києві.

"Ідеї, вони такі чудові, ми б хотіли у своєму житті мати лише ті ідеї, у які можна було б закохатись, великі чудові ідеї. Я порівнюю їх із рибою, - пояснив Лінч. - Головне, щоб у вас було бажання - це і буде наживкою для ідей. Якщо ви будете в житті бажати ідею, то вам вдасться її упіймати. Але на поверхні плаває лише дрібна риба, а велика - у глибині. Так само і з ідеями, вони там, у нашій свідомості".

Читайте також:

Фагота із ТНМК у Нью-Йорку затримала поліція

Богдан Ступка стане батьком

У Пітері поставлять пам'ятник Віктору Цою


 

ВідеоДевід Лінч приїхав у Київ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: