50 Cent написав книгу для підлітків

Репер 50 Cent написав книгу "Ігровий майданчик". В книзі йдеться про підлітка-хулігана, який глянув на свої вчинки з боку і вирішив виправитися.

Американський репер 50 Cent (Кертіс Джексон) написав книгу для дітей та підлітків. Очікується, що твір під назвою "Playground" (Ігровий майданчик) надійде в продаж у січні 2012 року. За друк відповідає видавництво Penguin Young Readers Group.

Як пояснив сам 50 Cent, в його книзі йдеться про підлітка-хулігана, який глянув на свої вчинки з боку і вирішив виправитися. За словами репера, в "Ігровому майданчику" чимало моментів з його власної біографії.

Музикант заявив, що метою написання книги для нього стало дослідження питання про те, як і чому діти стають хуліганами. 50 Cent висловив сподівання, що його твір утримає молоде покоління від вчинення хуліганських вчинків та правопорушень.

У репера вже є письменницький досвід - у 2007 році він випустив автобіографію, а потім протягом кількох років писав книги в співавторстві зі своїми колегами-музикантами. Останньою на сьогоднішній день книгою в бібліографії 50 Cent є книга "50 Law", яку він написав спільно з Робертом Гріном, що спеціалізуються на політичній тематиці.

Читайте також:

50 Cent позбувся татуювань

50 Сent хоче заспівати зі Сьюзан Бойл

50 сent відклав реліз альбому через кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: