Алла Пугачова чекає правнучку

Алла Пугачова готова стати прабабусею. Вона впевнена, що незабаром її онук Нікіта Преснков стане татом.

Максим Галкін, Алла Пугачова
dni.ru
Алла Пугачова та Максим Галкін
Російська Примадонна Алла Пугачова напророкувала своєму онукові Нікіті Преснякову майбутнє. Примадонна точно може сказати, ким стане Нікіта, адже про її дар знають всі.

"Я - ясновидиця! - заявила Пугачова Нікіті. - Я бачу твоє майбутнє. Ти будеш музикантом. Я бачу тебе на сцені. Ти співаєш і танцюєш, як мати. Руденький, як бабуся. Талановитий, як тато. Красень, як друга бабуся. І ще я бачу щось таке оригінальне, що ти собі придумаєш. Будеш сам собі режисер".

Проте тільки на цьому Алла Борисівна не зупинилася. Пугачова "копнула" ще глибше і пообіцяла Нікіті швидке народження дочки: "У мене скоро буде правнучка! - Заявила Примадонна. - Я стану прабабою".

Нікіта Пресняков
Paparazzi
Нікіта Пресняков
Дівчину, яка, на думку Алли Борисівни, подарує їй правнучку, сім'я знає давно. Влітку 2010 року на "Новій Хвилі" у Юрмалі Нікіта Пресняков познайомив свою обраницю Аїду з батьком і мачухою Наталією Подільською - по Skype. Після цього настав час бабусі - Алли Пугачової, і Алла Борисівна теж залишилася задоволена вибором онука.

Незважаючи на те, що 20-річний юнак ось уже кілька років живе в США і навіть вже встиг закінчити Нью-Йоркську кіноакадемію, він як і раніше дуже сумує за своїми рідними і близьким. Зараз пара двічі на рік приїжджає до бабусі, щоб погостювати в її резиденції на Істрі. Аїда не противиться такому відпочинку в селі, відкидаючи столичні тусовки. 

Читайте також:

Алла Пугачова перенесла операцію на серці

Аллу Пугачову екстрено доставили до лікарні

Пугачова помирилась із Кіркоровим на "Лускунчику"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: