Джолі зізналась, що Бред Пітт "суперчоловік"

Анджеліна Джолі розповіла про свою сім'ю та те, як вона пишаєтьс Бредом Піттом.

Актриса Анжеліна Джолі розговорилася про Бред Пітт і свою сім'ю.

"Ми з Бредом повністю присвячуємо себе дітям, - розповідає актриса. - Коли ми з Бредом вирішили, що у нас буде велика сім'я, то ми відразу обговорили, що це можливо, якщо тільки ми будемо завжди разом, і діти також будуть завжди поруч. Я з ними проводжу всі вихідні, я працюю тільки 5 днів на тиждень. Також я завжди снідаю і вечеряю з дітьми, а якщо працюю, вони завжди приходять до мене на вечерю. Для тата настає особливий час, коли мама працює кілька місяців. І Бред - чудовий батько. Коли я на роботі, він стає суперобатьком і проводить з дітьми весь час, що особливим чином впливає на їхні стосунки".

Про свого коханого Бреда Енжі відгукується з великою любов'ю: "Мені з ним дуже пощастило. Він справжній джентльмен, але при цьому ще й такий мужик. У ньому якийсь неймовірний баланс видатного, люблячого, чудового батька, дуже-дуже розумного чоловіка - плюс фізично він чоловік у всіх сенсах цього слова".

Сама Анжеліна не забула свою авантюрний бік - але рада своєму жіночому началу. "Мені подобається бути жінкою. Мені подобається, що у мене є діти, подобається бути м'якою, бути з Бредом. Мені подобаються всі ці чутливі і природні емоції".

Читайте також:

Спокуслива Анджеліна Джолі знялась для Vogue US

Джолі хочуть позбавити статусу посла доброї волі

Джолі вважає Джонні Деппа сексуальнішим за Бреда Пітта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: