Екстравагантна фотосесія Вікторії Бекхем для Marie Claire

Вікторія Бекхем відверто розповіла про кар'єру співачки, свого відомого чоловіка та виховання дітей.

Екстравагантна Вікторія Бекхем стала героїнею свіжого номера Marie Claire. В інтерв'ю виданню вона розповіла всю правду про чоловіка, дітей і своє непросте життя. Крім того, вона взяла участь у фотосеті, що проходив в заміському маєтку.

Про своє минуле в групі Spice Girls: "Я часто згадую той час і щаслива, що познайомилася з дівчатами. Але люди все рідше звертаються до творчості групи, і це добре. Мені здається, що мене, нарешті, перестали асоціювати зі Spice Girls. Адже я вже шість сезонів поспіль працюю дизайнером, і в мене таке враження, що все це було сто років тому. Втім, творчість Spice Girls актуально і понині. Може, вся справа в тому посиланні, який ми хотіли донести? Girl Power. Жінки - сильні".

Про своїх дітей і виховання: "Хмм ... Знаєте, коли ви купуєте телевізор, до нього додається інструкція по застосуванню. На жаль, інструкції, як стати хорошою мамою, не існує. Я постійно сумніваюся в тому, що я роблю все правильно. Але я так пишаюся своїми дітьми! Вони дуже добре виховані. Ми завжди були суворі до них. Так виховали Девіда, так виховували мене. Незважаючи на це, їх дух вільний. Вони сміються, жартують. Кожен з них - індивідуальність. Обожнюю проводити з ними час".

Про чоловіка: "Ми як і раніше дуже близькі з ним. Нещодавно ми гостювали у моїх батьків, і я сиділа у нього на колінах. Ми були такі ніжні. Я дивилася на нього і думала: "І це після 11 років сімейного життя". Ми стали єдиною парою на вечірці, яка не розлучалася ні на хвилину. Ми - споріднені душі".

Читайте також:

Вікторія Бекхем - найгламурніша зірка планети

Заради народження доньки Вікторія Бекхем сяде на картоплю та хліб

Вікторія Бекхем стане суддею


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: