Покійному Хіту Леджеру вручать "Оскар"

Кінокомпанія Warner Bros розпочала рекламну кампанію, яка закликає членів американської Кіноакадемії нагородити посмертно премією "Оскар" Хіта Леджера за роль у фільмі "Темний лицар".

Фотографія актора, який помер у січні цього року, з’явиться на обкладинці одного з найбільш впливових у світі кінематографа видань - Variety, а також на двох повних розворотах в самому журналі.

Хіт Леджер
kinopoisk.ru
Чи нагородять Хіта премією "Оскар" за роль у фільмі "Темний лицар"?
Крім цього, викуплено величезну кількість показів банерів на профільних сайтах і рекламних вставок в програмах американських телеканалів.

Керівництво студії сподівається, що крім категорії "Найкращий актор другого плану" стрічку представлять й в інших головних номінаціях. Своїх претендентів Warner Bros називає на спеціально створеній сторінці в мережі інтернет.

У фільмі "Темний лицар" Леджер зіграв роль Джокера, ворога Бетмена. За словами кінокритиків, Леджер створив новий образ злочинця, який буде відтворюватися на екрані в найближчі роки.

Якщо старання Warner Bros будуть успішними, посмертний "Оскар" буде вручений вперше за останні 32 роки. Востаннє у 1976-му році, подібним чином кіносвіт відзначив роботу покійного Пітера Фінча.

Хіта Леджера знайшли мертвим 22 січня у його квартирі на Манхеттені. Причиною смерті 28-річного актора стала гостра інтоксикація лікарськими препаратами.

Найвідомішими акторськими роботами Хіта Леджера є ролі у фільмах "Горбата гора", "Патріот", "Історія лицаря".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: