Віталій Козловський став татом

Співак Віталій Козловський став татом. Тепер у нього є маленька донечка.

Віталій Козловський-4
Віталій Козловський став хрещеним татом.
Нещодавно у житті Віталія Козловського сталась приємна подія - він став хрещеним татом.

"Мені подзвонили буквально після пологів, і я був одним з перших, хто дізнався про народження дівчинки. Спочатку ми хотіли назвати її Євою, але у результаті мама обрала для новонародженої ім'я Вероніка. Побачивши цю крихітку я розчулився", - не приховуючи захвату, розповідає Віталій Козловський.

І жартома додає: "Цього року я хрестив не паски, а дитину".

Річ у тому, що близькі друзі співака вирішили народити  другу дитину, і вже заздалегідь повідомили про те, що хотіли б бачити Віталія в ролі хрещеного батька. Співак погодився з величезною радістю - тим паче, що ця честь випала йому вперше.

"Хрестини проходили в маленькій затишній церкві. Все прошло просто на одному диханні! Правда, Вероніка цілу годину плакала, але говорять, що це дуже хороший знак. Заспокоїлася вона лише, коли їй дали пляшку з молоком. І у цей момент заволав хлопчик, якого хрестили одночасно і який до цього весь час мовчав. Така ось своєрідна естафета! Потім ми цілий день святкували, я носився з малою на руках - співав і колисав її. А знайомі мене поздоровляли з тим, що я став батьком. Хрещеним - весь час уточнював я. Але це все одно не знімає з мене великої відповідальності!" - поділився Віталій Козловський.

Читайте також:

Віталій Козловський провідав партнерку по танцях Ксенію Горб

Віталій Козловський розповів про своє кохання

Віталій Козловський обрізав волосся

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: