Австрія дасть Україні мільярд євро на розвиток сонячної енергетики

Австрійська компанія Activ Solar запланувала вкласти до мільярда євро у розвиток сонячної енергетики в країні.

Група інституційних інвесторів зацікавлена у розвитку сонячної енергетики в Україні, обіцяє вкласти майже мільярд євро у розвиток цієї галузі

Так, компанія Activ Solar уже запустила ряд проектів в Україні. Загалом, Activ Solar інвестувала вже близько 300 млн євро в розвиток сонячної енергетики в Україні.

У 2008 році компанія викупила Запорізький завод напівпровідників, який є одним з найпотужніших виробників полікристалічного кремнію для виготовлення сонячних панелей та інших фотоелементів.

В найближчі роки Activ Solar запланував вкласти ще 700 млн євро. Гроші підуть на модернізацію заводу по виробництву полікремнію в Запоріжжі та на розвиток сонячних електростанцій, кілька з яких уже функціонують у Криму.

За словами головного менеджера Каве Ертефаї, компанія запланувала вкласти до мільярда євро у розвиток сонячної енергетики в країні.

Дослідження НАН України свідчать про те, що 11 областей України можуть повністю покрити побутові потреби свого населення за рахунок сонця, і ще 6 - за рахунок вітроенергетики.

Читайте також:

ЄС витратить 5 мільйонів євро на туризм у Криму

Янукович запросив закордонних інвесторів подивитися на роздягнених українок

Україна відлякує інвесторів корупцією, цензурою і дружбою з Венесуелою та РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: