Азаров заборонив пекти хліб з зерна для худоби

Прем'єр заборонив розглядати будь-які звернення або пропозиції, які можуть спричинити зниження якості вітчизняних товарів.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заборонив зниження стандартів якості продовольчого зерна. Про це він сказав на відкритті засідання Кабінету міністрів.

"Категорично вимагаю припинити навіть думати про пониження стандартів для продовольчого зерна. Ця пряма вказівка вам, Віктор Андрійович Слаута (віце-прем'єр), і вам, Микола Володимирович Присяжнюк (міністр аграрної політики) ", - сказав прем'єр-міністр.

Він також заборонив розглядати будь-які звернення або пропозиції, які можуть спричинити зниження якості вітчизняних товарів.

"Ніяких компромісів в тому, що впливає на якість продуктів харчування для наших людей, бути не може", - відмітив він.

Азаров підкреслив, що ніяких розмов на тему зміни стандартів не повинно бути, і завірив, що якість хліба в Україні збережеться на належному рівні.

Нагадаємо, 20 липня Слаута припустив, що через дощі знижується якість зерна, у зв'язку з чим може бути дане доручення переглянути Гости на пшеницю.

ЗМІ також повідомляли, що лише третина української пшениці нового урожаю, згідно з діючим стандартом, може вважатися продовольчою. Проте якщо знизити стандарт, відмічають хлібопекари, випікати хліб без хімічних добавок буде важке.

Читайте також:

Українські хлібопекарі почнуть випускати хліб з неякісного зерна

Уряд випустить облігації на 5 млрд гривень для закупівлі зернових

Україна має намір експортувати більше 16 мільйонів тон зерна

ВідеоАзаров заборонив пекти хліб з зерна для худоби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: