Між регіонами України виникла шестикратна різниця у тарифах

У Кіровоградській області куб води коштує 17 гривень, що в 6 разів більше, ніж в середньому по Україні.

Між регіонами України існує дуже велика різниця у тарифах на послуги ЖКГ, повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров під час розширеного засідання уряду, присвяченого питанням комунальної сфери.

"Хочу привести деякі цифри, які наочно демонструють неприйнятне ціноутворення і розбіжність собівартості в 5,5 разів. Так, в Дніпропетровській області куб води коштує 1 грн 42 коп., а в Луганській 7 грн 70 коп. за куб. Собівартість 1 Гкал тепла на Миколаївщині коливається від 225 грн, а в Івано-Франківській доходить до 400 грн",- сказав він.

За словами глави уряду, подібна строката картина спостерігається і в ціноутворенні за утримання будинків і прибудинкових територій.

"Здавалося, як може істотно відрізнятися прибирання територій в Києві та Ужгороді... Собівартість утримання 1 кв м житла в Закарпатській області коливається від 69 коп. до 3 грн 75 коп. у Києві. У Кіровоградській обл. чиновники зробили воду дійсно "золотою". Собівартість 1 куб. м води - 17 грн, а це в 6 разів більше, ніж в середньому по Україні. Зовсім поруч, в Александрії ця вода коштує вже 2 грн 50 коп.", - додав Азаров.

Нагадаємо, що Микола Азаров вважає винними у безладі в галузі житлово-комунального господарства (ЖКГ) Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і особисто заступника міністра Юрія Хівріча.

За словами прем'єра, керівники окремих регіонів "просто не володіють ситуацією, бездіяльно спостерігають хаос в тарифоутворенні і зловживання в цій сфері, порушення прав споживачів".

Читайте також:

Азаров знайшов винних у тарифному хаосі

До 30 травня в Україні розроблять єдиний тариф ЖКГ

Населення заборгувало ЖЕКам 13 мільярдів гривень

Азаров визнав, що "ЖКГ в жахливому стані"

ВідеоМіж регіонами України виникла шестикратна різниця у тарифах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: