Невідомий заробив 8 мільярдів доларів на зниженні рейтингу США

Невідомий фінансист зробив ставку на зниження кредитного рейтингу США і заробив більше 8 мільярдів доларів.

Невідомий інвестор в липні поставив 850 мільйонів доларів на те, що США втратить максимальний кредитний рейтинг. Умови ставки складали 10 до одного, так що фінансист заробив більше 8 мільярдів доларів.

Як пише газета The Daily Mail, з чуток, які циркулюють на ринку, організатором угоди міг виступити відомий фінансист і мільярдер Джордж Сорос, який в 1992 році обвалив британський фунт.

Тоді фінансист зіграв на падінні курсу фунта стерлінгів і за добу отримав прибуток в мільярд доларів. Втім, інші джерела видання запевняють, що Сорос ніякого відношення до гри проти американського рейтингу не має.

Не виключено, що людина, яка уклала подібне парі, могла мати внутрішню службову інформацію про намір міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's знизити кредитний рейтинг США з "ААА" до рівня "АА+".

Нагадаємо, кредитний рейтинг США 5 серпня був знижений уперше за всю історію спостережень. Поки точно невідомо, який вплив матиме це рішення S&P справить на світову економіку: казначейські облігації США вважаються найнадійнішими цінними паперами у світі.

Читайте також:

На відновлення кредитного рейтингу США знадобиться до 18 років

Зниження кредитного рейтингу США: світ в очікуванні нової кризи

Держборг США перевищив 100% ВВП

Moody's і Fitch підтвердили рейтинги США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: