Регіонали звинуватили опозицію в подорожчанні продуктів

"Вони можуть спеціально зараз нагнітати ситуацію для того, щоб показати нібито неефективність роботи уряду. Це усе провокації".

Цінові спекуляції на ринку продуктів були створені торговими мережами, власниками яких є представники опозиції. Про це заявила член парламентської фракції Партії регіонів, член Комітету Верховної Ради з питань економічної політики Ірина Горіна.

Аналізуючи цінову ситуацію на ринку продуктів харчування, Горіна вказала і на вплив сезонної інфляції. За її словами, така тенденція відносно продовольчої групи товарів спостерігається упродовж останніх 10 років. "Вона завжди відзначається в лютому, кінці квітня - травні, і після цього до літа вона йде на спад", запевняє регіоналка.

За її словами, до сезонної інфляції цього року додався спекулятивний чинник, який привів до ажіотажу з гречкою. "Зараз вже торгові мережі і розповсюджувачі продукції намагаються з якимись іншими продуктами харчування зробити те ж саме", - сказала Горіна.

Вона також відмітила, що до спекуляцій на ринку приводить бажання наживи продавців, а також політична складова, оскільки більшість власників торгових мереж і супермаркетів є представниками опозиції. "Вони можуть спеціально зараз нагнітати ситуацію для того, щоб показати нібито неефективність роботи уряду. Це усе провокації", - відмітила народний депутат, додавши, що невикуплені об'єми дешевої продукції якраз і свідчать про те, що ажіотаж нагнітався штучно.

Читайте також:

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

Здорожчання овочів та фруктів набирає обертів

В Україні овочі ставлять нові цінові рекорди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: