Російські чиновники витратили на 25 вушанок півмільйона

"Шапка-вушанка, чоловіча, класична, цільна, з хутра баргузинського соболя, колір - темно-шоколадний".

Російські блогери знайшли одне цікаве замовлення на сайті держзакупівель країни. Так, агентство з державних замовлень Іркутської області витратило на 25 головних уборів 500 тисяч рублів (18 тис. дол.).

Спочатку в конкурсній документації було вказано 20 шапок, проте у приймальні губернатора регіону заявили, що у держзамовленні допустили помилку, і шапок треба 25 штук.

Згідно з описом товару у замовленні, чиновники замовили: "шапка-вушанка, чоловіча, класична, цільна, з хутра баргузинського соболя, колір - темно-шоколадний". Хутро має бути "густе, блискуче, однакової довжини по всій площі, без дефектів (потертостей, залисин, заломів). Підкладка має бути "м'якою на дотик, білого кольору, шви рівні, без пропусків, без захоплення хутра в шов", - йдеться в конкурсній документації та уточнюється, що потрібні 10 шапок розміру 56, 10 - 58 і 5 штук на найбільші голови 59 розміру.

Чиновники, які розмістили замовлення, навіть обговорили розміри і якість картонної упаковки.

Між тим, начальник аналітичного відділу адміністрації Іркутської області Ігор Наумкін пояснив, що шапки куплені для "формування подарункового фонду" і чиновники в них не ходять.

"Там не тільки шапки закуповуються, а й інші речі, які вручаються делегаціям, чиновники в них не ходять", - наголосив Наумкіна.

Як він зазначив, соболева шапка - "один із символів Іркутської області".

При цьому ціну в 500 тисяч в адміністрації не вважають завищеною.

"Півмільйона - це вартість 25 шапок. Це нижче ринкової ціни. 20 тисяч одна шапка коштує. Це нижче ринкової вартості для соболя. Це цінне хутро", - підсумував Наумкін.

Читайте також:

Янукович зобов'язав чиновників декларувати доходи і витрати

Чиновники держкомітету за два тижні набрали хабарів на 400 тисяч доларів

Декларації про витрати чиновники подаватимуть з 2012 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: