Тігіпко просить українців потерпіти 2-3 роки

Віце-прем'єр відзначив ріст середніх зарплат по Україні, стабілізацію ситуації в економіці, та пообіцяв за три роки нові робочі місця і високі пенсії.

Щоб побачити економічний ріст, який почне працювати на просту людину, треба потерпіти 2-3 року, заявив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко.

"Я думаю, що багато речей ми вже зробили. Зараз ми почали помалу рости. Помалу почали рости в середньому по Україні зарплати, помалу стабілізувалася ситуація в економіці, але, упевнений, наступного року, якщо ми зробимо усі ці речі, ми отримаємо більший ріст", - сказав Тігіпко.

"Скільки терпіти? Я вважаю, що для того, щоб ми отримали віддачу, - 2-3 роки. Щоб ми вже побачили економічний ріст, який почне працювати на просту людину у вигляді нових робочих місць, нових заробітних плат, пенсій", - додав політик.

Нагадаємо, раніше Тігіпко заявив, що за 2,5 роки держава запозичить 15 млрд доларів.

"Якщо порахувати скільки грошей ми позичаємо, то це в цілому складе за 2,5 року 15 млрд доларів", - відмітив віце-прем'єр.

"З них лише 2 млрд йде на фінансування дефіциту бюджету. Усе інше - 13 мільярдів доларів - йдуть у валютні резерви Національного банку", - додав Тігіпко.

Читайте також:

Уряд тримає на рахунках 25 млрд гривень

Уряд: за 2,5 роки Україна візьме в борг 15 млрд доларів

В уряді назвали ставку податку на депозити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: