Троянди в Україні подорожчають до 80 гривень за квітку

Виробники та імпортери квітів заявили, що митні органи в 5 разів підвищили вартість оформлення квітів. За очікувані вантажі із квітами компаніям доведеться переплачувати мільйони гривень.

Виробники та імпортери квітів заявили, що митні органи в 5 разів підвищили вартість оформлення квітів. За оцінками експертів, через це вартість троянди в Україні зросте приблизно до 80 гривень.

Як повідомила гендиректор компанії "Украфлора" Олена Букало, 10 серпня митниця без пояснення причин підвищила вартість оформлення квітів в 3,6 рази, а з 16 серпня - в 5 разів.

"Митні органи України без пояснення жодних причин прийняли рішення про збільшення вартості товару, що зазначений в інвойсі, спочатку в 3,6 рази... потім в 5 разів", - сказала вона.

Букало додала, що співробітники митниці не змогли надати письмове підтвердження збільшення вартості оформлення квіткових вантажів.

За її оцінками, через таку дію митниці вартість троянди в Україні зросте приблизно до 80 гривень.

Зі свого боку, директор компанії "Інтерфлора-Україна" Анатолій Зачинський повідомив, що за очікувані в серпні-вересні з-за кордону вантажі із квітами його компанії доведеться переплатити близько 6 млн гривень, які вона не зможе знайти.

Крім того, за його словами, виробники квітів уже відмовляються купувати в "Інтерфлори-Україна" цибулини, тому що вирощені з них квіти стануть неконкурентоспроможними.

"Тюльпан, лілія та інші квіти стануть неконкурентоспроможними порівняно із квітами польського та голландського виробництва", - сказав він.

Зачинський спрогнозував, що його компанії доведеться зупинити свою діяльність, і 70 співробітників залишаться без роботи.

Читайте також:

Проїзд в київських маршрутках подорожчає до 4 гривень

В Україні гречка стає дефіцитом

Експерти побоюються, що до кінця року ціни зростуть до 9%

Забобонний китаєць подарував нареченій 99 999 троянд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: